MAGIC GERİ ayarlanabilir bel desteği

Sıkı kaslar ve tendonların gerilerek sırt ağrısı rahatlatmak.
Hareket ve esneklik aralığını artırmak ve duruş geliştirmek için yardımcı olun.
Yaşam kalitesini iyileştirmek ve sağlığı korumak.
Profilaktik olarak Rahat ve kullanımı kolay, hem de şifalı.
Optimal germe için 3 farklı konuma ayarlanabilir.
Tavsiye: 5 dakika, günde iki kez. Maksimum sonuç elde etmek için günlük rutin bir parçası olarak kullanımı dahil.
Kullanım yönergeleri:
Alt sırt germe programı, 1. pozisyonu ile başlayın.
Yavaş Magic Üste geri kemer üstüne ayarlanır böylece üstünde uzanın, dizleriniz bükük tutmak. Geri Magic geniş kafası omurganın bel bölümünü destekler, böylece pelvis yakın olmalıdır. Sizinle rahat hissediyorum, böylece yer omurgası konsantre çalışın. İPUCU: Eğer başının altına bir yastık ayarlamak isteyebilirsiniz.
Gibi rahat olun, normal nefes. Dizler bükük, kollar vücudun yanında katta rahat. Bu konum en uzanır ve Magic Geri bulunuyor başlatırken kullanmak için en kolay yoldur. Eğer daha fazla germe istiyorsanız, sonraki adımlara devam edin.
Orta streç pozisyon katta geri başının üzerine silah koymak ve olabildiğince yere yakın olarak omuzlarınızı gerin. Bu egzersiz devamında daha kolay olur ve tam kollarınızı düz ve konforlu zemin üzerinde dirsek dinlenmek için mümkün olabilir.
Büyük streç konumu, kollarınızı ve tam yere bacaklarınızı düzeltin. Streç maksimize etmek amacıyla kafasının altından yastık çıkarın. Sırt, omuz, göğüs ve karın kasları germek hissedin, vücut ve odak rahatlayın.
Streç kurtarma, arka sayfa altından dön Sihirli çekin. Ayakta önce yaklaşık 30 saniye boyunca yavaş yavaş otur. Eğer sadece esneme büyük oldu, ve sen, senin kalbine başınızı geri aşağı hareket ettirmek için sadece o zaman baş dönmesi hissediyorum kan vermek zorunda olduğunu unutmayın.
Bizim diğer mağazalarda deneyin:
Farklı el pozisyonları ve farklı kas omuz ve kollar hafif ve kolayca gerilir nasıl duygu deneyin.
Göğüs streç, o göğüs bölgesinde destekler, böylece omuz doğru Sihirli Geri hareket ve sırtınızı esnetin. Bu streç başlamak zaman, bir yastık kullanmanız önerilir. Magic geri tek yönlü genellikle bu alanda germek için yeterlidir.
: Mevcut
MAGIC GERİ standart düz yüzey.
Hidro-masaj ve uyarıcı etkisi ile MAGIC GERİ masajı (20 masaj başlıkları).
Her iki tarafta omurga başparmak şeklindeki ucu masajı Shiatsu masajı ve refleksoloji gibi aynı ilkelere dayanan benzer bir etki sağlar.
Bakım: Nemli bir bezle silin