Buffer Gyilebilir Kollu Battaniye (Ekstra Kalın)  - Kırmızı 


Giyilebilir Kollu Battaniye ile sımsıcak bir kış geçirebilirsiniz. Polar kumaştan üretildiği için sıcak tutar. Hem kalın hem de çok yumuşak bir dokuya sahiptir. Giyilebilir Kollu battaniyelerin farkını kullanmaya başlayınca daha iyi anlayacaksınız. Çünkü evinizde bilgisayarınızda çalışırken veya TV kumandanızla zap yaparken ya da telefonla konuşurken hareket serbestiliği sağlar. Üzerinizde normal bir battaniye varken hareket edemezsiniz ancak Giyilebilir Kollu Battaniye′nin farkı burada ortaya çıkar.

Soğuk havalarda ve de serin akşamlarda Giyilebilir Kollu Battaniye′nin ne denli farklı bir ürün olduğunu göreceksiniz. Kol manşet kısımları geniş tutulmuştur. Bu sayede ellerinizle istediğiniz işi yapmanıza olanak verir. Ayrıca geniş cepleri de vardır. Giyilebilir Kollu Battaniye, çamaşır makinesinde yıkanabilir, boyası çıkmaz, çabuk kurur ve de çekme yapmaz. Ütü istemez. Yıkama işlemleri sonrasında hem polar özelliğini hem de sıcaklığını kaybetmez, tüylenme ve tiftiklenme yapmaz. 

Giyilebilir Kollu Battaniye kollu battaniye ile rahat ve sıcak bir şekilde kitap, gazete, dergi okuyabilir, çayınızı ve kahvenizi yudumlayabilir, dizüstü bilgisayarınızı, tabletinizi kullanabilir, telefonla konuşabilir, video oyunlarını rahatlıkla oynayabilirsiniz. Anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Alerji, mantar ve kaşıntı yapmaz. Kolları geniş ve uzun olduğundan erkek ve bayan her bedene uyar.

Ölçüler

185 x 135 cm
Cepler: 24 x 21 cm