Better Beater Bas-Çek İkili Karıştırıcı

 
 
Mutfağınızda yeni nesil bir karıştırıcı ister misiniz? Mutfak tezgahınızda yeriniz darken kablolu ve de çok parçaya sahip karıştırıcılarla uğraşmak size zor gelebilir. Hem kapladıkları alan hem de temizlikleri ile size dert olurlar. Kablosuz ve pilsiz tamamen mekanik bir ürün olan Better Beater, sağlam yapısı ile mutfaktaki yardımcılarınızdan birisi olmaya aday.
 
Çırpma işleminin gerçekleşmesi için sadece aşağıya doğru bastırmanız yetiyor. İçindeki yaylı mekanizma sayesinde çırpma işlemi gerçekleşiyor. Dolayısıyla hem bastığınızda hem de çektiğinizde çırpma işlemi sürüyor. Yekpare tek parçadan oluşan ürün dayanıklıdır. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olan Better Beater Bas-Çek İkili Karıştırıcı hem işinizi görürken hem de mutfaktaki dağınıklığa son verecek. Better Beater Bas Çek İkili Karıştırıcı′nın kullanımı kadar temizlenmesi de çok kolay.
 
Elde yıkayabileceğiniz, kolayca musluk altında çalkalayabileceğiniz gibi bulaşık makinesinde de güvenle yıkayabilirsiniz. Better Beater ile etrafa sıçratmadan saniyeler içerisinde çırpma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ergonomik yapısı, kullanım kolaylığı, temizleme rahatlığı ile Better Beater işinize yarayacak bir ürün olarak mutfağınızdaki yerini alacak. Better Beater′ı tatlılarınızda, sos hazırlarken, yemeklerinizde hatta ve hatta içeceklerde karıştırmak için kullanabilirsiniz.
 
Paket İçeriği
2 Adet Paslanmaz Çelik Better Beater Bas Çek Karıştırıcı
 
Ürün Ölçüler
Bas-Çek Karıştırıcı Boyu 29 cm